Menu Close

در قسمتی از سامانه‌ی هتل‌سیس و همچنین اپلیکیشن هتل امکان معرفی مکان‌های دیدنی شهر در دسته‌بندی‌های مختلف، نظیر طبیعی، تاریخی، مدرن و سایر وجود دارد. در صفحه‌ی هر کدام از این مکان‌ها می‌توانید انواع اطلاعات و توضیحات را درباره‌ی هر یک از جاذبه‌های گردشگری شهر قرار دهید. همچنین می‌توانید آلبوم تصاویر مکان مربوطه را نیز در این قسمت بارگذاری نمایید تا کاربران با مشاهده‌ی آنها آشنایی بیشتری با جاذبه‌های گردشگری شهر شما پیدا کنند. قطعاً هر کاربری که با مشاهده‌ی این تصاویر و اطلاعات علاقه‌مند شود تا برای بازدید از این جاذبه‌ها به شهر شما سفر کند، می‌تواند یک مشتری بالقوه برای هتل شما باشد. بنابراین، جمع آوری اطلاعات از مکان‌های دیدنی شهرتان و طبقه‌بندی و گنجاندن اطلاعات و تصاویر آنها، نوعی بازاریابی غیر مستقیم برای هتل شما هم به شمار می‌رود. 

همچنین برای آسایش بیشتر مهمانان خود می‌توانید فاصله زمانی و مکانی محل مورد نظر و همچنین نحوه دسترسی به آن را در سامانه گردآوری کنید. قطعاً ذکر مواردی مانند نزدیکی هتل شما به هر یک از این جذابیت‌ها، سرویس‌های گردشگری هتل شما اعم از راهنما، راننده و غیره می‌تواند تبلیغ خوبی باشد تا کاربر برای بازدید از شهر زیبای شما و دیدنی‌هایش، به آنجا سفر کرده و در هتل شما اقامت کند. از آنجایی که سامانه هتل‌سیس چندزبانه است، امکان ورود اطلاعات به زبان‌های مختلف در آن وجود دارد. با این امکان شما می‌توانید شهر خود را به تمام دنیا معرفی کنید و گردشگران داخلی و خارجی را به سوی خود دعوت کنید. این یکی از بهترین اقدامات برای بازاریابی غیر مستقیم است.

 

درخواست دموی سامانه

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.