سامانه‌ی هتل‌سیس هم به صورت پورتال و هم به صورت اپلیکیشن هتل قابل استفاده است. و در هر دو حالت یک پنل برای مهمان و یک پنل برای بک‌آفیس (هتل) وجود دارد.مهمانان هتل می‌توانند اپلیکیشن مخصوص خود را (که از سوی هتل شخصی‌سازی شده و نام و لوگوی آن را دارد) از منابع معتبر دانلود اپلیکیشن موبایل، دریافت و روی گوشی خود نصب کنند.

مزیت اپلیکیشن هتل سیس

مزیت استفاده از اپلیکیشن هتل نسبت به پورتال این است که، علاوه بر در دسترس بودن در همه حال، با دریافت هر پیامی در سامانه نوتیفیکیشن دریافت خواهدشد و مهمان می‌تواند از ثبت، بررسی و انجام درخواست‌های خود و نیز پاسخ پیام‌های خود به هتل بلافاصله آگاه شود.

مهمانان شما می‌توانند اپلیکیشن هتل ویژه‌ی اندروید یا سازگار با آیفون را دانلود کرده و روی گوشی خود نصب کنند. این اپلیکیشن از طریق بسترهای مختلف دانلود نرم‌افزار قابل دانلود می‌باشد و تقریبا تمامی کارکردهای نسخه وب را دارد.

اطلاعات مفیدی اعم از انواع اطلاعات درباره‌ی هتل، درباره شهر، اخبار و غیره در اپلیکیشن هتل گنجانده شده‌است که نه تنها به مشتری شما کمک می‌کند تجربه‌ی بهتری از اقامت خود در هتل داشته‌باشد، بلکه برای شما نیز فواید بسیاری خواهدداشت. 

امکاناتی مانند سفارش غذا، درخواست استفاده از خدمات مختلف، رزرو میز، رزرو تاکسی و غیره برای رفاه حال مهمان در سامانه قرار داده‌شده تا به آسانی بتواند با شما ارتباط برقرار کرده و درخواست‌های خود را ثبت کند. شما نیر قادر خواهیدبود به‌راحتی درخواست‌ها را مشاهده نموده و روند اجرای آنها را به بهترین شکل مدیریت نمایید.

مزایای دیگر این اپلیکیشن :

اتوماسیون هتل

باشگاه مشتریان هتل

وبسایت هتلی

کارتابل الکترونیکی