پشتیبانی فنی کامل

تعهد ما در قبال پشتیبانی فنی، کامل، همیشگی و شبانه‌روزی است. برای به‌کارگیری هتل‌سیس نیازی به استخدام هیچ پرسنل فنی ندارید. تنها کافی است به اینترنت متصل باشید. محیط رابط کاربری هتل‌سیس بسیار ساده است و یادگیری کار با آن در کمترین زمان، ممکن است. با این وجود، در صورت بروز هرگونه مشکلی، کارشناسان ما همواره آماده‌ی پاسخ‌گویی و رفع مشکل شما هستند. تیم متخصص پشتیبانی به‌صورت ۲۴ساعته آماده‌ی پاسخگویی به مشکلات شما و حل آنها هستند.

سیستم پردازش ابری (cloud) باعث می‌شود که شما به هیچ پیشنیازی برای استفاده از این سامانه احتیاج نداشته‌باشید. با استفاده از این سیستم، تیم پشتیبانی قادر خواهدبود در کمترین زمان ممکن مشکلات فنی احتمالی را شناسایی و به‌سرعت حل کند. پشتیبانی، به‌روزرسانی، جلوگیری از حملات سایبری و امنیت سامانه کاملاً بر عهده‌ی ماست. امنیت، سرعت و دقت سیستم پردازش ابری، بالاترین استاندارد را دارد. تنها کاری که به عهده‌ی شماست این است که حداکثر استفاده را از امکانات متنوع سامانه ببرید؛ از اینجا به بعد نوبت شماست!

درخواست دمو

درخواست دموی سامانه

می‌توانید یک دموی آزمایشی درخواست نموده و با قابلیت‌های متعدد هتل‌سیس، چه پنل کاربری مهمان و چه پنل مدیریت، آشنا شوید.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

تعهد ما در قبال پشتیبانی فنی، کامل، همیشگی و شبانه‌روزی است. در صورت بروز هرگونه مشکلی، کارشناسان ما همواره آماده‌ی پاسخ‌گویی و رفع مشکل شما هستند.